Galter Meble Biurowe i Metalowe

Każdy pomysł, każda inicjatywa, ma swoje wymagania, swoje potrzeby. Niektóre z nich są tak oczywiste, że nie przykładamy do nich stosownej uwagi. Pierwszą rzeczą którą sobie wizualizuje osoba rozpoczynająca działalność jest ona sama siedząca przy biurku…

Od pomysłu do wdrożenia zwykle mija jakiś czas, warto go spędzić również na planowaniu w zakresie wyposażenia swojej firmy.

W tym momencie warto zwrócić się do profesjonalistów w tym zakresie i tutaj pojawiamy się My, czyli zespół ludzi, którzy oprócz czystej satysfakcji z wykonanej przez siebie pracy, do każdego projektu dokłada coś od siebie. Właśnie to coś, powoduje, że nasza firma wybierana jest przez klientów z uwagi na oferowany profesjonalizm, pomysłowość oraz uczciwość.

Galter meble biurowe i metalowe, tworzą ludzie którzy mają wiele lat doświadczeń w branży wyposażeniowej. Dzięki bogatej ofercie z największych fabryk w Polsce, jesteśmy w stanie sprostać każdemu projektowi. Na kilkuset metrach kwadratowych ekspozycji  posiadamy wyselekcjonowane systemy mebli gabinetowych i biurowych, krzesła, fotele, lady recepcyjne oraz sejfy i szafy metalowe.

Zapraszamy do współpracy.

Właściciele i pracownicy Galter meble biurowe i metalowe s.c.