Meble biurowe dla firm z Katowic

Meble biurowe dla firm z Katowic

Oddział w Katowicach

Firma Galter Meble obsługuje klientów z terenu całego Górnego Śląska, ale i całej Europy. Nagromadzenie w sercu Aglomeracji Śląskiej licznych firm ? polskich i zagranicznych sprawia, że potrzebują one wygodnych i ergonomicznych mebli biurowych, w tym krzeseł obrotowych, foteli gabinetowych czy lad recepcyjnych. Oferujemy pełen zakres mebli do biura na terenie miasta Katowice i okolic. Nasza oferta to meble pracownicze, konferencyjne, gabinetowe i biurowe. Nasze wyroby spełniają najwyższe standardy jakości, cechują się oryginalnym designem, który można dostosować do stylu aranżacji wnętrza przedsiębiorstwa.

Wszystko w jednym miejscu

Nie trzeba już zamawiać mebli biurowych w Katowicach w różnych sklepach i u różnych producentów. Wykonamy dla Państwa projekt aranżacji recepcji, sali konferencyjnej lub biura, a następnie dostarczymy fotele, krzesła i lady recepcyjne, które będą Wam niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość mebli pracowniczych, jak bardzo liczy się estetyka produktów konferencyjnych oraz jak wytrzymałe muszą być krzesła obrotowe, lady i fotele gabinetowe.

Oferowane przez nas meble to gwarancja uniwersalnej estetyki, doskonałej jakości oraz funkcjonalności w codziennym użytkowaniu mebli pracowniczych czy biurowych, takich jak krzesła obrotowe. Łączymy praktyczność z atrakcyjnym wyglądem. Zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach i do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Galter Meble Biurowe i Metalowe o/ Katowice

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Legionów 9

tel. 32 764 80 70

kom. 600 056 225
biuro@galter.pl