Fotele i krzesła biurowe

Fotele i krzesła obrotowe Profi m – wygoda pod każdym kątem


Czy siedzenie może zmęczyć? Owszem, to możliwe. Dlatego w biurach i firmach, gdzie wykonywana jest praca przy biurkach jedną z kluczowych kwestii są warunki pracy, które nie będą powodować zbędnego przemęczenia ciała. Komfort pracy zapewniają przede wszystkim wygodne fotele biurowe, które zwiększają efektywność pracowników. Fotel do biurka powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i warunków fizycznych każdego użytkownika. Nasze obrotowe fotele biurowe spełniają takie wymagania i sprawiają, że biuro może zostać zaaranżowane w sposób nowoczesny. Dodajmy, że nasze fotele obrotowe zapobiegają nadwyrężeniu kondycji pracowników oraz portfeli pracodawców za sprawą atrakcyjnych cen.

Wygodne fotele biurowe

Jesteśmy wiodącym producentem najwyższej jakości mebli biurowych. Ich konstrukcja i wygląd zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały w optymalnym stopniu funkcje użytkowe oraz satysfakcjonowały nowoczesnym wzornictwem. Każdy fotel do biura naszej marki spełnia wszystkie zasady ergonomii pracy. Pozwala skupić się na wykonywanych obowiązkach zawodowych, bez potrzeby martwienia się o stan swojego kręgosłupa. Oferowane fotele obrotowe posiadają m.in.:

  • wygodne podłokietniki,
  • funkcję regulacji wysokości,
  • regulację poziomu odchylenia oparcia.

Pozycja ciała użytkownika takiego fotela nie jest wymuszona, ale naturalna, dlatego nie odczuje on trudów wielogodzinnej pracy przy biurku lub komputerze. Ponadto w trakcie dnia pracy istnieje możliwość zmiany ustawień fotela tak, aby zapewnić sobie lepsze oparcie i odpoczynek dla całego ciała.

Action

Format

Perfo

Uwu

Active

Linus

Playa

Veris

Arca

Niko

Plus

Xenon

Cleo

One

Raya

Zack

Veris net

Xenon net