Fotele i krzesła do sal konferencyjnych

Meble do sal konferencyjnych


Aranżacja sali konferencyjnej

W wielu firmach sale konferencyjne oraz recepcje stanowią swoistą wizytówkę biura. I o ile recepcje są miejscem chwilowego pobytu, tak sale narad i konferencji służą do realnej pracy trwającej dłuższy czas. Stąd też wnętrza konferencyjne powinny cechować się uniwersalnością zastosowania i komfortem. Oferujemy zatem wygodne meble do sal konferencyjnych. Są to zarówno wygodne krzesła, jak i fotele. Oprócz wyposażenia przestrzeni biurowych nasze meble przeznaczone są także do:

  • - auli,
  • - kawiarni,
  • - poczekalni lekarskich,
  • - kantyn.

Są one projektowane i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Fotele konferencyjne wyróżniają się oryginalnym designem i ergonomicznymi rozwiązaniami, które sprzyjają efektywnej i nieobciążającej ciało pracy.

Różnorodność i korzystne ceny

Zróżnicowana oferta krzeseł i foteli konferencyjnych umożliwi każdemu klientowi wybór takich rozwiązań, które będą idealnie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Komfortowo umeblowana sala konferencyjna będzie zdecydowanie sprzyjać spotkaniom roboczym, sesjom burz mózgów czy właściwemu podejmowaniu gości firmy lub partnerów biznesowych.

Acos

Jet

Ligo

Ariz

Kala

Muza

Bit

Komo

Resso

Dream

Lider

Sensi

Sis

Step

Sun